Ücretsiz Teamspeak Sunucusu Nasıl Açılır?

Ülkemizde çoğu zamandır popüler olan teamspeak 3 programı sohbet, sesli konuşma programıdır. Teamspeak Sunucusu Nasıl Açılır gibi düşüncelere çözüm olarak bu konuyu yazmış bulunmaktayız. Bu Programda çoğu yerlerde konuşmak, sohbet etmek adına parayla satılmaktadır. Ben bugün sizlere teamspeak 3’ü nasıl ücretsiz bir şekilde alabileceğinizi göstereceğim. Hem de bir tane değil beş sitede nasıl açacağınızı sizlere göstereceğim.

Web Dayı sitemizde diğer konularımızı okumanızı öneririz lütfen ana sayfamıza gidin ve ilginizi çeken konuları okuyun.

Öncelikle bu siteleri tek tek sıralayalım ve teamspeak 3’ü nasıl açabileceğinizi gösterelim. Bu teamspeak 3 siteleri bana ait değildir ücretsiz olduğu içinde o kadar kaliteli olamayacaktır. Teamspeak Sunucusu Nasıl Açılır ve hangi siteler ile açılır hadi ona bakalım.

ücretsiz teamspeak 3 açma

5 Ücretsiz Teamspeak 3 sitesi

1- MicGame
Tamamen ücretsiz düşük ping değerli ve korumalı sunucuları barındıran ücretsiz teamspeak 3 açma sitesidir. Teamspeaklerinin lokasyonları türkiye olduğundan ping değerleriniz düşük olucaktır. Bunun yanı sıra teamspeak muzik botlarıda satıyorlar sitelerine girerek fiyatlarına bakabilirsiniz.
Link: https://free.micgame.net/

2- MyFreets
Bu sitemizde de tamamen ücretsiz düşük ping değerli aynı zamanda korumalı sunucular barındırılıyor. Lokasyonlarını tam olarak bilmesem de ts3leri kullanmak için uygundur. Eski yeni farketmeksizin tüm teamspeak sürümleri ile ts3lere giriş yapabiliyorsunuz. Şu anda müzik botları gibi şeyler satmıyorlar fakat yakın zamanda satmayı planlıyorlar sitelerine girerek teamspeak 3’ünüzü alabilirsiniz.
Link: https://myfreets.net/

3- MasterTs3
RegnumSunucum’un freets3 açabilmeniz için kurduğu altyapı sitesidir. Bu sitede tamamen ücretsiz, düşük ping değerli ve korumalı sunucular barındırıyor. Sitelerine girerek kayıt olup teamspeak 3 adresinizi açabilirsiniz. Ara sıra ücretsiz müzik botları paylaşıyorlar saat ve tarih de veriyorlar. Siteye girerek detaylı olan her şeyi kolay bir şekilde öğrenebilirsiniz.
Link: https://masterts3.ga/

4- Ts3Cloud
Eskiden çok popüler olan halada popülerliğini koruyan free teamspeak 3 sitesidir. Tamamen ücretsiz olan düşük ping değerli ve korumalı sunucularla sizlere free olarak hizmet vermektedir. Kolay bir şekilde de ts3’ünüzü oluşturabilirsiniz tahmini olarak 2DKnızı bile almayabilir.
Link: https://www.ts3.cloud/

5- xTs3Free
xTs3Free altyapısı üzerinden ücretsiz bir şekilde teamspeak 3 oluşturmak artık çok kolay. Düşük ping değerli ve korumalı sunucularla sizlere destek oluyorlar. Site adreslerine girerek sizleri karşılayan güzel bir temaya bakarak sitenizi oluşturabilir. Arkadaşlarınızla sohbet edebilirsiniz.

Bonus site

6- Bonus site bedavats3
Bu sitede tamamen ücretsiz bir teamspeak 3 sitesidir. Düşük ping değerlerine sahip korumalı sunucularda barınmaktadır. Gelişmiş web panel ilede sizlere kesintisiz hizmet vermektedir. Eğer açtığınız teamspeak 3 sunucusuna beş gün içinde bir kişi bile girmezse sunucunuz otomatikmen kapatılıcaktır.