Tiktok İzlenme Hilesi Nasıl Yapılır Ücretsiz İzlenme Kasma

tiktok-izlenme-hilesi
tiktok-izlenme-hilesi

Tiktok, diğer sosyal mecralardan farkını koyarak günümüzde popüler hale geldi. Birçok canlı yayın açan popüler ünlüler aslında bildiğimiz gibi bot takipçi basmaktadır. Tiktok izlenme hilesi nasıl yapılır peki? Biliyorsunuz ki konusu çok söz edilen bu botlar ile hem izleme, takipçi hem de beğeni gönderilebilmektedir.

Peki tiktok izlenme kasma işlemi nasıl yapılabilir ki? Tabii ki bu botlar paneller aracılığı ile gönderilmekte ama ben sizlere ücretsiz bir şekilde nasıl gönderebileceğimizi bu konuda anlatacağım.

Eğer internet üzerinden para kazanmak isterseniz çevrim içi para kazanmanıza yardımcı olacak ipuçları makalemizi okuyabilirsiniz. Hadi devam edelim.

Tiktok izlenme arttırma işlemi için birçok taktik bulunmaktadır. Keşfet’e düşme, bot atma, bot atarak keşfede düşme gibi birçok yöntem bulunmaktadır. Ben sizlere tiktok izlenme hilesi şifresiz bir şekilde göstereceğim. Bu sayede hesabınız hiçbir şekilde risk altında olmaz. Adımları yaparken sizlerle resimli bir şekilde göstereceğim ki yanlış yapmayasınız.

Tiktok İzlenme Nasıl Arttırılır?

Tiktok izlenme artırmak için hem bot atabilir hem de keşfet çıkma olasılığınızı yükseltirsiniz. Tiktoka video atacağınız zaman ilk attığınız 5 dakika çok önemlidir. Çünkü ilk beş dakika boyunca etkileşim gelirse keşfete düşme olasılığı artacaktır. O yüzden videoyu atar atmaz size göstereceğim tiktok izlenme botunu basacaksınız. Birazdan sizlere nasıl izlenme botu atılır göstericem.

tiktok izlenme alma ücretsiz şekilde alacağız. Sizlere vereceğim siteler ile kendi hesabınıza bir sürü izlenme gönderebileceksiniz.

Tiktok İzlenme Arttırma Hilesi

Evet şimdi geldi ki izlenmeleri nasıl atacağız. Öncelikle bize lazım olan ilk şey tiktok hesabıdır. Bunu açtığınızı düşünüyorum çünkü hesabınız olmasa bu konuyu okumazdınız. Ondan sonra size izlenme göndermeniz için bir site vereceğim.

Tiktok ücretsiz izlenme hilesi için tıkla.

Şimdi sizlerle beraber adım adım tiktok izlenme arttırma ücretsiz bir şekilde işlemleri yapalım. Öncelikle bize açılan anasayfa üzerinde kullanıcı adımızı giriyoruz.

tiktok izlenme kasma

Username kısmındaki alana tiktok hesabınızın kullanıcı adını yazıyorsunuz ve ileri butonuna basıyorsunuz.

tiktok-izlenme-arttırma

Önümüze gelen sayfada bizi biraz bekletecek. Buton gelene kadar bekleyin. Ondan sonra size “visit fireliker dashboard” adlı buton gözükecektir. Hemen butona basın.

tiktok-izlenme-arttırma-hilesi

Önümüze gelen ekrandan bot olmadığımızı kanıtlamak için üstte yer alan sayı ve rakamları kod kısmına yazıp tekrardan continue butonuna basıyoruz. Sadece “639a5” kısmını yazıyoruz diğer kısmını yazmayacağız. Bu kodlar sizde farklıdır. Kendinize gelen ekrandaki kodu oraya yazıp ilerle butonuna basınız.

tiktok izlenme arttırma hilesi

Önümüze gelen ekrandan izlenme, beğeni ve tiktok üzerinden video indirme araçları mevcuttur. Biz burdan auto views kısmına tıklıyoruz. Bizim işimiz ücretsiz tiktok izlenme hilesi ile. Bu yüzden ortadaki butona basıyorum.

tiktok izlenme hilesi

Butona bastıktan sonra ise bizi 10 saniye kadar bir süre içerisinde bekletiyor. Bu süre içerisinde bekliyoruz. Daha sonra tekrardan bize bir buton gözükecek. Buton “Visit Freeliker” adındadır. Butona tıklıyoruz ve bizi başka bir sayfaya yönlendiriyor.

tiktok izlenme ve beğeni hilesi

Görmüş olduğunuz gibi yüklediğimiz tüm videolar bu alanda gösteriliyor. Hangi videoya izlenme göndereceksek o videonun yanındaki butona basmamız yeterlidir. Ben en son videoya izlenme göndereceğim. O yüzden ilk videonun yanındaki send views butonuna basıyoruz.

Bir yüklenme ekranı bizi karşılıyor olacak. Bu ekran dolduktan sonra ise izlenmemiz başarı ile gönderilmiştir.

tiktok izlenme bedava

Başarılı bir bildirim geliyor ve izlenmemiz gönderilmiştir. Bu şekilde sizler de kendinize izlenme gönderebilirsiniz. Keşfet düşmek için kendinize izlenme atabilirsiniz ve yan hesaplardan kendinize spam bir şekilde yorum atarsanız keşfet düşme olasılığınız daha da artacaktır. Umarım işinize yaramıştır diğer yazılarımı da okumayı unutmayın.