Google AdSense ile İnternetten Nasıl Kolayca Para Kazanılır?

Google ile internet pratikte günümüz insanlarının işlerini nasıl yürüttüklerini değiştirdi. Günümüzde giderek daha fazla insan, çevrimiçi para kazanmak için patronlarına istifa mektupları veriyor. Çevrimiçi işler biraz zor oldu, ancak Google mücadeleye katıldıktan sonra değil. İşten ayrılma konusunda ikinci düşünceleriniz varsa, bu kılavuzu okumayı bitirir bitirmez patronunuzun kapısında olacaksınız.

Önerilen web siteleri:

· Google.com/AdSense

Google, AdSense programının tanıtımı sayesinde evden çalışarak iyi para kazanmanızı sağladı. Bu program, belirli bir konuyla ilgili anahtar kelimeleri analiz etmek için blogunuzla birlikte çalışır. Daha sonra AdSense, blog sayfalarınızdaki alakalı reklamlara otomatik olarak bağlantılar ekleyecektir. Google’dan çevrimiçi para kazanmak için izlemeniz gereken adımlar şunlardır:

1. Sitenizde veya blogunuzda hakkında yazmak istediğiniz belirli konuyu seçin ve Google Trendler’deki benzer konularla karşılaştırın.

2. Bir blog açın ve seçtiğiniz konuya adayın ve en sık aranan konuları dahil etmek için ince ayar yapın. AdSense’i doğrudan sitenize entegre etmeyi düşünün. Henüz sahip olmadığınız bir Google hesabına kaydolun.

3. Sözleşme şartlarını tamamladıktan sonra, bir AdSense hesabı açın. AdSense başlığınızı blogunuzda tam olarak istediğiniz gibi görünecek şekilde yapılandırın. Bu şekilde, blogunuzun kullanıcılarına daha kişiselleştirilmiş bir çevrimiçi deneyim sunacaksınız.

4. Başlığın kodunu kopyalayın ve blogunuzda gerekli yere ekleyin. Bu adım, barındırıcınıza veya blog sağlayıcınıza bağlı olarak değişecektir.

hmj

İşin iyi yanı, Google ile çevrimiçi para kazanması gerekenler için çok az gereksinim olması. Bilgisayar ve internet okuryazarı olduğunuz sürece, dünyanın en kalabalık arama motorundan iyi bir gelir elde etmeye neredeyse hazırsınız. Artık tek ihtiyacınız olan, çalışan bir internet bağlantısı ve yüklü bir web tarayıcısı olan kişisel bir bilgisayardır.

Önce Google ile Artılara Göz Atalım

Söylemeye gerek yok, AdSense, herhangi bir aktif katılım olmadan para kazanmaya başlamanın kolay bir yolunu sunuyor. Bunu blogunuza entegre ettikten sonra, uyurken bile para kazanacaksınız. Söylemeye gerek yok, kendi patronunuz olmanın özgürlüğünü ve esnekliğini yaşayacaksınız.

Şimdi de Google ile Eksilere Göz Atalım

Bir blog oluşturmayla ilgili süreç, çevrimiçi bir yazma hesabı açın. Sanal bir asistan olarak çalışmak kadar kolay değildir. Ayrıca Trendler’de aktif olarak arama trendlerini takip etmeli ve blog içeriğinizi ayarlamalısınız.

Google ile çevrimiçi para kazanmak, diğer pek çok seçenek kadar kolay değil. Ancak iyi şeyler kolay gelmez. Bir blog oluşturmak ve AdSense’e kaydolmak için biraz zamana ve sabra ihtiyacınız olsa da, geri dönüş çok yakışıklı olacak. Bu ticarete girmeden önce blogların nasıl işlediğine alışmanız gerekecek.