Google AdSense ile Evden Para Kazanın

Evden Para Kazanın, muhtemelen son zamanlarda Google AdSense programı hakkında çok şey duyuyorsunuz. Ama bu programı kullanarak gerçekten evden para kazanabilir misin? Sana bir soru sorayım, gerçek bir iş kuracak sabrın var mı? Öyleyse, çevrimiçi gelir elde etmek için AdSense’i kullanarak başarılı olabilirsiniz. Atmanız gereken bazı basit adımlar var.

AdSense programında büyük başarı elde etmek için aşağıdaki adımları izleyin:

Yapmanızı istediğim ilk şey Amazon.com’u ziyaret etmek. Oradan, son derece iyi satan tüm ürünleri bulabileceksiniz. Bu neden önemli? Bu ürünlere dayalı web siteleri oluşturacağınız için önemlidir.

Web siteniz yüksek kaliteli makalelerden oluşacaktır. Web sitenizdeki her sayfa bir makale olacaktır. Örneğin, “uzaktan kumandalı arabalar” hakkında bir web sitesi kurmaya karar verdiğiniz şeyi söyleyelim. Web sitenizdeki her sayfa farklı bir uzaktan kumandalı araba hakkında olacaktır. Diyelim ki web siteniz için 2-5 makale yazıyorsunuz. Şimdi ne olacak? Google AdSense ile para kazanmak için web sitenize trafik çekmeniz gerekecek.

Niş web sitenize trafik çekmek için, ona geri bağlantılar oluşturmaya başlamanız gerekir. Sayfalarınıza bağlantılar oluşturmak, Google’ın bu sayfaları dizine eklemesine neden olur. Web sitenize aldığınız geri bağlantıların kalitesi ne kadar iyi olursa sıralamalarınız da o kadar iyi olur. Web sitenize geri bağlantı oluşturmak için, web sitenize farklı bir web sitesinden bir bağlantı oluşturmanız yeterlidir. Peki bunu nasıl yaparsınız?

Evden Para Kazanın Hem de Rahatça

Makale pazarlama, bağlantılar oluşturmanın harika bir yoludur. Web sitenize yönlendiren bağlantılar içeren onlarca makale yazabilirsiniz. Evden Para Kazanın, bu web sitenizin arama motorlarında daha yükseğe çıkmasına neden olacaktır. Ve bu olduğunda, AdSense reklamlarınız tıklanır. En iyi yanı, web sitenizin Google’ın ilk sayfasında sıralanması ama yıllarca orada kalmasıdır.

Reklamlarınıza daha fazla tıklama almaktan bahsedelim. Mavi bağlantılar ve açık gri metin kullanmanın Google AdSense reklamları için en iyi kombinasyon olduğunu görüyorum. Bunun nedeni bağlantıların daha fazla öne çıkmasıdır. İnsanlar onları daha iyi görebilir ve bu daha yüksek bir TO’ya (tıklama oranı) neden olur. Yapmanızı önerdiğim bir diğer şey de, reklamları sayfanızın başlığının hemen altına yerleştirmektir. Böylece, birisi web sitenize geldiğinde önce başlığı ve reklamları görür. Bu taktikle% 80 TO aldım.