Google AdSense – Blogger ile Para Kazanma

AdSense ile kazan. Bir blogun var mı? Size işinizde aradığınız parayı kazandırıyor mu? Çevrimiçi işinizde bir blog ile büyük zaman kazanabileceğinizi bilmelisiniz. Bunu yapmanın yollarından biri Google AdSense ve “Blogger” adlı ücretsiz bir blog sitesidir.

Şimdi her şeyden önce, Google AdSense’in, web sitenizde gösterilen reklamlara aldığınız her hedeflenen tıklama için para kazanabileceğiniz bir program olduğunu bilmelisiniz. Hem web sitesi sahipleri hem de blog sahipleri için harika bir para kaynağıdır. Ayrıca AdSense ile sitenizden çok para kazanabilirsiniz.

AdSense ile para kazanmanın çok basit bir şey olduğunu görüyorsunuz. Tek yapmanız gereken, belirli bir konu hakkında çok şey yazmak, kendi web sitenize veya blogunuza sahip olmak…  İnsanları sitenize çekmek, AdSense reklamlarınızı en iyi yerlere yerleştirmek ve ardından insanların sitenizdeki AdSense reklamlarını tıklamasını beklemektir… Ne kadar çok trafik alırsanız, sitenize veya blogunuza gelen isabetlerin artması nedeniyle o kadar çok para kazanırsınız.

Bir Blogger blogu seçerseniz, Google AdSense ‘in blogunuza kolayca ve sorunsuz bir şekilde entegre edilebileceğini bilmelisiniz. Sadece birkaç tıklama ile blogunuza AdSense reklamları göndermenize olanak tanıyan özel bir uygulamaları vardır. Artık önce AdSense’e kaydolmanız gerekeceğini biliyorsunuz, ancak bu, ne yapmanız gerektiğini bilmenizi sağlayan hızlı ve kolay bir kılavuzdur.

AdSense ile Kazanın

Blogger hakkında çok şey biliyorum, çok popüler olan “WordPress” adlı başka bir popüler blog platformu. Yeni bir gönderi oluşturduktan veya bir gönderiyi düzenledikten hemen sonra yüzlerce arama motoru hizmetinde. Ping atabileceğiniz gerçeği dışında WordPress hakkında pek bir şey bilmiyorum. Bu nedenle Blogger’a sadık kaldım ve bence sen de yapmalısın. Bir şeyleri ayarlamak çok kolay.

Artık blog gönderileri yaparken, bir günde 10 gönderi yapmak istemezsiniz. Bu sadece şüpheli görünüyor. Bunun yerine, her gün 1 gönderi yapın ve arama motoru hizmetlerine ping atın. Bunu “pingomatic” adlı bir site ile yapabilirsiniz. Yapması çok kolay ve pingomatik sayfaya ulaştığınızda ne demek istediğimi göreceksiniz.

Her gün 1 blog gönderisi yapmaya çalışın – en az 500+ kelime veya daha uzunsa yardımcı olur. Ne kadar uzun olursa o kadar iyi. Ancak bazı insanlar günde 1 yeni blog yazısı koyamayacaklarını düşünüyor. Bunun gibi insanları inanılmaz derecede tembel buluyorum. Bir internet işi fikrine o kadar motive olmadıkları için lol çalışmaya gitmeyi tercih ediyorlar. Bu benim için komik ama doğru. Hey, insanların arzuları, insanların arzularıdır. Bunu çalamıyorum.

Ancak, Google AdSense ve bir Blogger blogu ile çok para kazanmak isteyen motive olmuş kişilerden birisinizdir. O zaman bugünün dersindeki ipuçlarını takip edin ve gitmeniz iyi olacaktır.

İlk göndermeye başladığınızda, günde yaklaşık 5 ziyaret alacaksınız. Günde 10 ziyaret almaya başlayacağınızdan daha fazlasını gönderin. 300’e kadar blog yazısı yazdığınızda, günde 30 ila 40 yeni ziyaretçi göreceksiniz. Bu sadece basit ve kolay blogunuzdan. Bir blogu sürdürmek çok kolaydır ve oraya gidip bunu yapmalısınız. Sizin için çok karlı olabilir.

Bugün AdSense ve Blogger blogunuzla para kazanma konusunda bol şans.